W tym co robimy, jesteśmy prawdziwymi ekspertami.

Oto kilka opinii naszych klientów:

Usługi świadczone przez firmę Eko-Sfera wykonywane są solidnie i profesjonalnie. Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę, możemy polecić firmę Eko-Sfera innym instytucjom i firmom zainteresowanym niszczeniem dokumentów jako profesjonalnego i solidnego partnera.
campanile
Hotel Campanile Warsaw Iwona Kołbuk

Rekomendujemy firmę Eko-Sfera za profesjonalne i solidne wykonanie usługi niszczenia dokumentacji. Firma dała się poznać jako godny zaufania partner, wywiązujący się z podjętych działań. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonywanych usług.
nwic
New Wave International Magdalena Kowalczyk

Fachowa obsługa, rewelacyjny kontakt z firmą!
Espace Français
Espace Français Adriana Zarzycka

Firma Radius Projekt Nowy Raków Sp. z o. o. Sp. K. od marca 2015 roku współpracuje z firmą Eko-Sfera w zakresie niszczenia dokumentów. Dostrzegamy duże zaangażowanie zarówno Właścicieli jak i pracowników firmy Eko-Sfera. Wszystkie prace zawsze wykonywane są profesjonalnie i terminiowo. Pracownicy Eko-Sfery są życzliwi, pomocni, a reakcja na nasze zlecenie zawsze jest natychmiastowa. Bardzo cenimy sobie i polecamy innym firmę Eko-Sfera, jako rzetelnego, wiarygodnego i profesjonalnego partnera biznesowego.
Radius Projekt
Radius Projekt Daria Frączek

Komenda Rejonowa Policji Warszawa IV dziękuje za fachową obsługę i realizację zniszczenia materiałów Składnicy Akt Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV. Z pewnością potencjał techniczny i organizacyjny jakim Państwo dysponujecie zagwarantował wysoki poziom wykonanej usługi, a profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie w trakcie współpracy z Komendą Rejonową Policji Warszawa IV zasługuje na wyróżnienie. Życzę sukcesów w dalszej działalności firmy i mam nadzieję na dalszą współpracę.
Komendant Rejonowy Policji Warszawa IV
Komendant Rejonowy Policji Warszawa IV insp. Krzysztof Krzyżanowski

Niniejszym zaświadczam, że firma Eko-Sfera była naszym Wykonawcą w zakresie dostarczenia usługi utylizacji dokumentacji. Usługa została wykonana w sposób należyty i kompleksowy, zgodnie z zawartą umową.
Timex
Timex Anna Borg

Firma Eko-Sfera od września ubiegłego roku zapewnia nam wysoki poziom obsługi w kwestiach związanych z utylizacją zużytej elektroniki. Usługi są świadczone w sposób profesjonalny i terminowy. Nasza współpraca pozwala nam szczerze polecić firmę Eko-Sfera jako wiarygodnego i solidnego partnera.
Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Marcin Chmielewski