W tym co robimy, jesteśmy prawdziwymi ekspertami.

Oto kilka opinii naszych klientów:Usługi świadczone przez firmę Eko-Sfera wykonywane są solidnie i profesjonalnie. Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę, możemy polecić firmę Eko-Sfera innym instytucjom i firmom zainteresowanym niszczeniem dokumentów jako profesjonalnego i solidnego partnera.
campanile
Hotel Campanile Warsaw Iwona Kołbuk
(pokaż podgląd)

Rekomendujemy firmę Eko-Sfera za profesjonalne i solidne wykonanie usługi niszczenia dokumentacji. Firma dała się poznać jako godny zaufania partner, wywiązujący się z podjętych działań. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonywanych usług.
nwic
New Wave International Magdalena Kowalczyk

Fachowa obsługa, rewelacyjny kontakt z firmą!
Espace Français
Espace Français Adriana Zarzycka

Firma Radius Projekt Nowy Raków Sp. z o. o. Sp. K. od marca 2015 roku współpracuje z firmą Eko-Sfera w zakresie niszczenia dokumentów. Dostrzegamy duże zaangażowanie zarówno Właścicieli jak i pracowników firmy Eko-Sfera. Wszystkie prace zawsze wykonywane są profesjonalnie i terminiowo. Pracownicy Eko-Sfery są życzliwi, pomocni, a reakcja na nasze zlecenie zawsze jest natychmiastowa. Bardzo cenimy sobie i polecamy innym firmę Eko-Sfera, jako rzetelnego, wiarygodnego i profesjonalnego partnera biznesowego.
Radius Projekt
Radius Projekt Daria Frączek
(pokaż podgląd)

Komenda Rejonowa Policji Warszawa IV dziękuje za fachową obsługę i realizację zniszczenia materiałów Składnicy Akt Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV. Z pewnością potencjał techniczny i organizacyjny jakim Państwo dysponujecie zagwarantował wysoki poziom wykonanej usługi, a profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie w trakcie współpracy z Komendą Rejonową Policji Warszawa IV zasługuje na wyróżnienie. Życzę sukcesów w dalszej działalności firmy i mam nadzieję na dalszą współpracę.
Komendant Rejonowy Policji Warszawa IV
Komendant Rejonowy Policji Warszawa IV insp. Krzysztof Krzyżanowski
(pokaż podgląd)

Niniejszym zaświadczam, że firma Eko-Sfera była naszym Wykonawcą w zakresie dostarczenia usługi utylizacji dokumentacji. Usługa została wykonana w sposób należyty i kompleksowy, zgodnie z zawartą umową.
Timex
Timex Anna Borg

Firma Eko-Sfera od września ubiegłego roku zapewnia nam wysoki poziom obsługi w kwestiach związanych z utylizacją zużytej elektroniki. Usługi są świadczone w sposób profesjonalny i terminowy. Nasza współpraca pozwala nam szczerze polecić firmę Eko-Sfera jako wiarygodnego i solidnego partnera.
logo Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka
Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Marcin Chmielewski

Eko-sfera zajmuje się specjalistycznym niszczeniem dokumentacji papierowej. Archiwum Instytutu Slawistyki Polskiej Akademii Nauk kilkakrotnie korzystało z usług Eko-sfery. Firma oferuje bezpośredni, szybki i bezpieczny transport z firmy klienta do miejsca utylizacji, gdzie dokumenty ulegają trwałemu zniszczeniu. Realizacja zleceń odbywa się w ekspresowym tempie. Kompetentni i mili pracownicy pakują dokumentację do kontenerów i plombują w obecności właściciela. Po kilku dniach otrzymujemy certyfikat zniszczenia. Możemy polecić firmę Eko-Sfera innym instytucjom i firmom zainteresowanym niszczeniem dokumentów.
logo Instytut Slawistyki Polskiej Akademii Nauk
Instytut Slawistyki Polskiej Akademii Nauk dr Małgorzata Ostrówka
(pokaż podgląd)

Polecamy firmę Eko-Sfera jako solidnego partnera w zakresie utylizacji dokumentów. Firma wykazała się dużym doświadczeniem w realizacji usługi, o wszystkim byliśmy na bieżąco informowani. Terminowość oraz bezpieczeństwo to zdecydowane atuty Eko-Sfery. Dużym plusem są również przystępne ceny oraz indywidualne podejście do klienta.
opinia
Drab-Grotowska, Juszczyńska, Achler Radcowie prawni i adwokaci Monika Drab - Grotowska
(pokaż podgląd)

W imieniu spółki ISI Intercash Poland Sp. z o.o. chcielibyśmy udzielić referencji spółki Eko-Sfera 2014 Sp. z o.o. siedzibą w Warszawie, ul. Kolberga 4/5, ponieważ dowiodła ona, iż jest profesjonalna w prowadzonej przez siebie działalności. Kontakt z pracownikami biura przy sporządzaniu wyceny i elastyczne podejście do klienta dostosowane do naszych potrzeb, wpłynęło na sprawną współpracę pomiędzy naszymi spółkami. Zorganizowany odbiór dokumentów, a następnie proces ich niszczenia byl zgodny zobowiązującym przepisami. Pracownicy, którzy odbierali dokumenty się uprzejmością oraz pracowitością, co przełożyło się na szybką i efektywną współprace. Po wykonaniu zadania, nasza spółka otrzymała szczegółowy protokół przekazania dokumentów. W związku z powyższym, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Eko-Sfera 2014 Sp. z o.o. jako kompetentnego i profesjonalnego partnera oraz charakteryzującego się wysoką jakością usług.
logo ISI Intercash Poland
ISI Intercash Poland Anna Petkowicz
(pokaż podgląd)

Z firmą Eko-Sfera współpracujemy od 2016 roku i pragniemy zarekomendować jej usługi, które odznaczają się wysoką jakością oraz rzetelnością wykonania. Przy charaktervzowaniu naszej spółpracy z Eko-Sferą chcemypodkreślić duże zaangażowanie i profesjonalizm pracowników finny, którzy są kompetentnymi osobami i potrafia sprostać wszystkim wyznaczonym przez nas zadaniom. Możemy również liczyć na szybka reakcję na zlecenia. Polecamy przedsiebiorstwo Eko-Sfëra jako partnera godnego zaufania i prawdziwie zaangażowanego we współprace. Jednocześnie zaznaczamy, że w dalszvm ciągukorzystamy z jego usług, powierzając mu kolejne zlecenia.
logo szpitalOtwock
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. A. Grucy w Otwocku Dr n. med. Mieczysław Błaszczyk
(pokaż podgląd)

Współpracę z przedsiębiorstwem Eko-Sfera w zakresie utylizacji niepotrzebnych dokumentów rozpoczęliśmy w maju 2017 roku. Firma wykazała się rzetelnym i szybkim działaniem raz atrakcyjnymi warunkami płatności. Realizacja usługi Eko- Sfera jest Certyfikat jest zakończona przekazaniem certyfikatu zniszczenia dokumentów i nagraniem procesu, który daje nam gwarancję właściwego dokonania utylizacji dokumentów, również tych wrażliwych. Rekomendujemy współpracę z Firmą Eko- Sfera Spółka z o.o. jako dobrym partnerem biznesowym. W przyszłości planujemy dalszą kontynuację współpracy.
logo J.K.F.
J.K.F. Jan Krzysztof Fedorowicz
(pokaż podgląd)

Kancelaria Litwiński Łoś i Partnerzy z siedzibą w Warszawie zaświadcza, iż niejednokrotnie korzystała z usługi niszczenia dokumentacji oferowanej przez firmę Eko-Sfera 2014 Sp. Z o. o. z siedzibą w Warszawie. Współpraca każdorazowo przebiegała pomyślnie, usługa wykonywana była niezwłocznie po zgłoszeniu, z należytą starannością a kontakt z ww. firmą jest łatwy i nie budzi zastrzeżeń. Mając na uwadze pełen profesjonalizm i odpowiednie podejście do klienta firmy Eko-Sfera z pełną świadomością polecamy korzystanie z jej usług.
logo Kancelaria Litwiński Łoś i Partnerzy
Kancelaria Litwiński Łoś i Partnerzy Paweł Litwiński
(pokaż podgląd)

Niniejszym rekomendujemy firmę Eko-Sfera 2014 Sp. z o.o. jako solidnego wykonawcę usług w zakresie niszczenia dokumentów zawierających dane poufne. Zadania zlecone w/w firmie zostały wykonane rzetelnie, z zachowaniem wymaganych procedur i należytą starannością. Całość prac została wykonana terminowo. Pracownicy firmy Eko- Sfera posiadają niezbędne doświadczenie, wiedzę i zaangażowanie w wykonane prace. Możemy polecić firmę Eko- Sfera 2014 Sp. z o.o. jako partnera godnego zaufania.
logo Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Stowarzyszenie Filmowców Polskich Sylwia Biaduń
(pokaż podgląd)

Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie potwierdza współpracę z firmą EKO-SFERA 2014 SP. Z O.O. w zakresie wykonania usług niszczenia dokumentacji niearchiwalnej. Wymieniona usługa została zrealizowana sprawnie, zgodnie z oczekiwaniami oraz zawartą umową.
logo Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie
Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie Edyta Sobolewska
(pokaż podgląd)

Niniejszym pismem Zarząd Transportu Miejskiego potwierdza należyte wykonanie usługi niszczenia materiałów niearchiwalnych oraz Warszawskich Kart Miejskich przez firmę Eko-Sfera. Firma Eko-Sfera należycie wywiązywała się ze wszystkich zobowiązań zawartych w umowie. Wysoka jakość obsługi jak również wzorowa terminowość dostaw pozwala polecić firmę Eko-Sfera jako solidnego partnera.
logo Zarząd Transportu Miejskiego
Zarząd Transportu Miejskiego Iwona Bochen
(pokaż podgląd)