Dlaczego my?

Firma Eko-sfera działa na rynku od 2014 roku i od samego początku zajmuje się gospodarowaniem odpadami. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, rozszerzyliśmy pakiet świadczonych przez nas usług o specjalistyczne niszczenie dokumentacji papierowej oraz utylizację nośników magnetycznych i optycznych.

Oferujemy wsparcie logistyczne oraz bezpośredni, szybki i bezpieczny transport z firmy klienta do miejsca ich utylizacji, gdzie ulegają one trwałemu zniszczeniu. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, gwarantujemy skuteczność oraz bezpieczeństwo danych osobowych opatrzonych certyfikatem zniszczenia dokumentów w najwyższej klasie tajności DIN 66399.

Nasze przedsiębiorstwo istnieje dzięki zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. Udało nam się wypracować silną pozycję na rynku dzięki najlepszej cenie oraz wysokiej jakości usług. Wiemy jak ważna jest odpowiednia utylizacja wrażliwej dokumentacji. Realizacja usług odbywa się w ekspresowym tempie do 48h.

Jednym z kluczowym elementów sukcesu naszej firmy są kompetentni, dobrze zmotywowani i odpowiedzialni pracownicy. Ich odpowiednie wykształcenie, ekspercka wiedza oraz długoletnie doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, dzięki temu możemy pochwalić się stałą współpracą z wieloma firmami, z różnych branż, ceniącymi sobie naszą ofertę.

Ochrona środowiska jest dla nas bardzo istotną kwestią. Jesteśmy jego częścią i dlatego czujemy się zobowiązani by nie przykładać się do jego degradacji. To zobligowało nas do pracy na najnowszych technologicznie sprzętach spełniających najwyższe normy niszczenia dokumentów. Działania w oparciu o zasady ekonomii wcale nie muszą oznaczać rezygnowania z ekologii, ale mogą stać się jej dopełnieniem.

Zawsze na czas
W każdej lokalizacji
W dogodnym terminie
Rezerwuj

Referencje

Rekomendacje klientów

Dołącz do grona zadowolonych klientów.
Złóż zamówienie już teraz

kontakt

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

  Kilka faktów

  DLACZEGO POWINNIŚCIE NAS WYBRAĆ

  SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

  Satysfakcja klienta, jest dla nas bardzo ważną kwestią, dlatego też dokładamy wszelkich starań aby nasz zespół był niezawodny, oraz sprostał wszystkim Państwa oczekiwaniom. Dodatkowo posiadamy polisę ubezpieczeniową na 500 000 zł by zapewnić klientom maksimum bezpieczeństwa.

  EKONOMICZNE ROZWIĄZANIA

  Skorzystanie z naszych usług, jest niskobudżetowym rozwiązaniem, aby uzyskać więcej czasu i miejsca w biurze lub archiwum. Dokładamy wszelkich starań, abyście Państwo byli jak najmniej zaangażowani w procesie odbioru oraz zniszczenia dokumentów.

  OCHRONA ŚRODOWISKA

  Przekazanie nam dokumentacji, to nie tylko ekonomia, to również ochrona lasów poprzez ograniczenie ilości wycinanych drzew. Odpady które powstają wskutek brakowania dokumentacji, wykorzystywane są do ponownej produkcji papieru.

  Nasze atuty

  ZORGANIZOWANI NIEZAWODNI

  Dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi były wykonywane na najwyższym poziomie.

  Na czas

  Wykonujemy zlecenia z błyskawiczną prędkością. Zdajemy sobie sprawę jak drogi i ważny jest czas naszych klientów.

  Z dojazdem

  Zabezpieczenie, załadunek oraz transport wliczone są w cenę usługi, nie wymagamy również przygotowania dokumentów, odbieramy je w segregatorach lub teczkach.

  RODO 2018

  Usługi świadczymy zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Przed zrealizowaniem usługi podpisujemy umowę o powierzeniu danych osobowych. Nie narażamy naszych klientów na kary związane z ustawą.

  Zaufali nam

  Nasi klienci

  Z dumą prezentujemy klientów, dla których mieliśmy przyjemność pracować. Możesz stać się jednym z nich.

  Ministerstwo Sprawiedliwości
  Zarząd Transportu Miejskiego
  Miejskie Zakłady Autobusowe
  Metro Warszawskie
  Instytut Matki i Dziecka
  gaspol
  centrum onkologii
  Reed
  uniwersytet warszawski
  mswia