Niszczenie dokumentów to usługa która wymaga wiedzy, zaufania i całego szeregu zabezpieczeń. Zajmujemy się tym profesjonalnie wiele lat, dlatego też zaufało nam tysiące klientów. Od małych firm, po wielkie korporacje i instytucje publiczne. Naszą pracę wykonujemy z najwyższą starannością, co potwierdzają liczne rekomendacje.

PROCES
Zapewniamy odbiór dokumentacji od klienta, potwierdzamy jej stan ilościowy oraz jakościowy stosownym protokołem, by następnie przewieźć ją zaplombowanym samochodem do siedziby firmy. Po nieodwracalnym zniszczeniu powierzonych dokumentów wydajemy certyfikat zniszczenia. W przypadku dokumentacji papierowej, powstałe ścinki są prasowane, specjalnie do tego przystosowaną maszyną o nacisku 9 ton. Dzięki temu odtworzenie dokumentacji jest niemożliwe.

BEZPIECZEŃSTWO

Gwarantujemy świadczenie usług na najwyższym poziomie a, najistotniejszą dla nas kwestią jest zdobycie zaufania klientów do naszej pracy. Posiadamy uprawnienia niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych opatrzonych certyfikatem zniszczenia dokumentów w najwyższej klasie tajności DIN 66399.

Najwyższą jakość świadczonych usług zapewniają nasi wykwalifikowani pracownicy. Dzięki swojej wiedzy oraz doświadczeniu chętnie udzielą wsparcia oraz doradzą w kwestiach związanych z utylizacją dokumentów. Nie ma dla nich znaczenia, czy jest to wiele ton dokumentów papierowych, czy niszczenie i utylizacja kilku cyfrowych nośników informacji.

EKONOMIA

Dzięki stosowanym przez nas rozwiązaniom oraz wykorzystaniu w codziennej pracy najnowszych rozwiązań technologicznych, nasi Klienci wiedzą, że wszystko służy ich bezpieczeństwu i dobremu samopoczuciu.

PRAWO

Profesjonalne niszczenie dokumentacji jest bardzo ważne z wielu powodów. Najważniejszym z nich jest obowiązujące w Polsce prawo. Istnieje ponad 40 aktów, które w szczegółowy sposób regulują kwestie związane z ochroną informacji o różnej klasie tajności. Nieprzestrzeganie ich może wiązać się z karą grzywny lub ograniczenia wolności nawet do 2 lat.

Wiele przedsiębiorstw nie posiada odpowiedniego zaplecza, pozwalającego na właściwą utylizację dokumentów. Firma Eko-sfera oferuje szeroki wachlarz profesjonalnego niszczenia dokumentacji. To odpowiedź na potrzebę różnych podmiotów rynkowych związaną z ochroną własnych danych osobowych oraz zachowania tajemnic.