Najczęściej zadawane pytania

Kliknij pytanie, aby zobaczyć odpowiedź

Nie. Nie wymagamy od Państwa przygotowania dokumentów, odbieramy dokumenty bez przygotowania w:
-segregatorach,
-koszulkach,
-teczkach,
-skoroszytach
-ze zszywkami
Tak, do niszczenia używamy przemysłowej maszyny niszczącej, tego typu materiały nie stanowią dla nas problemu, aczkolwiek prosimy aby zostały oddzielone od papieru.
Posiadamy przemysłową maszynę niszczącą renomowanej firmy HSM, która mieli państwa nośniki do najwyższego stopnia (4) w nowej skali DIN 66399.
Tak, jest taka możliwość po uprzednim umówieniu terminu. Jednak wygodniejszym jest skorzystanie z naszego transportu, gdzie wykwalifikowany personel spakuje dokumenty do plombowanych pojemników.
Nie, odbiór przez naszych pracowników wliczony jest w cenę usługi i nie wymaga udziału Państwa personelu.
Ze względu na wysoką jakość naszych usług niszczenie dokumentów w tak wysokim stopniu tajności możliwe jest tylko w naszej niszczarni.
Ceny uzależnione są od wagi i rodzaju niszczonych dokumentów, wszystkie nośniki ważone są osobno na mobilnej wadze.
Zatrudniony przez nas personel przechodzi przez specjalistyczne szkolenia w Ministerstwie Sprawiedliwości, dotyczące bezpieczeństwa informacji oraz ochrony danych osobowych.
Pojazdy, którymi transportujemy Państwa dokumenty są monitorowane wewnętrzną kamerą oraz lokalizatorami GPS. Teren na którym znajduje się nasza niszczarnia jest strzeżony i monitorowany, jednak dodatkowo dla bezpieczeństwa tajemnic naszych klientów posiadamy polisę odpowiedzialności cywilnej.
Czas klienta jest dla nas bardzo ważny, w związku z tym zlecenia realizujemy maksymalnie do 48h.
Utylizację Dokumentów zawsze poświadczamy Certyfikatem, który jest bezpłatny.
Oczywiście, jest możliwość komisyjnego niszczenia, jednak należy wcześniej ustalić termin.